כתובת שלנו

רחוב שטמפפר 9, נתניה (קומה 8)

שעות פתיחה

א׳-ד׳: 09:00-18:00, ה׳: 08:00-12:00

טלפון

09-8612113

שתלים דנטליים

במרכז רפואת השיניים אובול, אשר מתמחה בהשתלות שיניים, אנו שמים לרשותכם את הטכנולוגיות החדישות ושיטות הטיפול המתקדמות ביותר, במטרה להפחית את משך התהליכים ולהקל עליכם ככל האפשר. טיפול שתלים דנטליים הינם טיפולים מדויקים ואיכותיים, שמטרתם לשדרג את איכות החיים שלכם דרך שיפור הפונקציונליות והאסתטיקה של הלסת.

כל הטיפולים במרכז מתבצעים על ידי צוות מקצועי, בראשותו של ד"ר שלומי לדרמן, מומחה בכירורגיה של הפה והלסת, ומתבצעים תוך התחשבות בצרכים ובנוחותכם. כל טיפול מתוכנן ומותאם אישית עבורכם, ואנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי התהליך וגם לאחריו, בכדי להבטיח שהחוויה שלכם תהיה חיובית ונעימה ככל האפשר, עד להגעה לתוצאה הרצויה.

שתלים

כל הטיפולים במקום אחד

מהו שתל דנטלי?

איכות לפני הכל

שתל הינו התקן בצורת בורג העשוי מחומרים מלאכותיים (סגסוגת טיטניום) ומצופה בחומרים תואמים ביולוגים, אשר מוחדר ומעוגן לתוך עצם הלסת ומהווה בסיס יציב אליו ניתן להרכיב את הכתר או לחבר תותבת.

ההצלחה של התהליך תלויה במגוון גורמים, ואנו כמובן מלווים אותך לאורך כל הדרך, הן בטיפול והן בשיתוף התהליך המתבצע בכל שלב.

הצלחת הטיפול תלויה בגורמים מרכזיים כמו איכות השתל, כמות שטח פני השתל, מיומנות הרופא שמבצע את ההשתלה, וכמובן, שיתוף פעולה מצידך כמטופל – הקפדה על מילוי ההנחיות ולקיחת התרופות הנדרשות.

אנו כאן לסייע, להדריך ולתמוך בך בכל שלב ושלב של התהליך ונשמח לפגוש אותך לדיון בפרטים, למתן הסבר מקיף ותשובות על כל השאלות שעולות.

באילו מקרים מומלצת ההשתלה?

השתלת שיניים היא אחת מהאפשרויות הנפוצות והמועדפות ביותר ברפואת השיניים במקרים של חוסר שיניים. כמו שצוין, שתל דנטלי הוא בורג הנקבע בלסת ומשמש כבסיס לכתר, גשר, או תותבת.

מידע אודות מקרים בהם עשוי להיות מומלץ שילוב שתלים:

  • חוסר שן בודדת

שתל שיניים יכול להיות פתרון אופטימלי כאשר חסרה שן אחת.
טיפול זה עוזר במניעת הצורך בטיפול שורש או השחזה של שיניים סמוכות.

  • חוסר שיניים אחוריות

השתלה יכולה למנוע את הצורך בתותבות נשלפות אשר יכולות לגרום לבעיות כמו כאבים, אי נוחות וספיגת עצם.
השתלה מאפשרת יצירת פתרון יותר קבוע ויציב עבור המטופל ובכך לשדרג את איכות החיים שלו.

  • חוסר שיניים כללי

השתלת שיניים יכולה לשמש כפתרון לאנשים הסובלים מחוסר שיניים כללי על ידי שיפור יציבות התותבת.

שתלים מאפשרים לתותבת להיות מאוד יציבה ובטוחה, מה שמשפר את נוחיותו של המטופל במהלך דיבור ואכילה.

  • שיקום קבוע ע"י שתלים:

במקרים בהם יש כמות ואיכות עצם מספקת, שתלים רבים יכולים לשמש כבסיס לשיקום קבוע ומלא של הפה דרך השקעת כתרים על השתלים.

כל פתרון יש להתאים למטופל לפי צרכיו ומצבו הבריאותי.

ייעוץ עם רופא שיניים מומחה לשתלים יכול לסייע לקבוע איזה סוג של טיפול הכי מתאים לכל מטופל.

צילומים לפני הטיפול

לפני התקנת שתל, חשוב מאוד לבצע בדיקות הדמיה מדוקדקות באמצעות צילום CT על מנת לוודא שממדי העצם הקיימת יאפשרו את ביצוע ההליך בבטיחות ובצורה האופטימלית ביותר.
הייחודיות שלנו במרכז לרפואת שיניים אובול, הינה האפשרות לבצע צילום מתקדם זה כאן, אצלנו, במסגרת הבדיקה הראשונית. בשל כך זמן ההמתנה לקבלת תוצאות מופחת ואנו מצליחים לפענח את המידע ולתכנן את ההליך במהירות ובצורה מדויקת. אין צורך להזמין תורים במקומות נוספים ולחכות לתוצאות ממקום חיצוני – אנו מספקים שירות מהיר, מדויק ומקצועי תוך שמירה על רמת איכות הטיפול הגבוהה ביותר.
התכנון המדויק והמהיר בשל ניסיון הרופאים שלנו מאפשר לנו להתחיל בטיפול מיידית, מקנה לכם חוויה רפואית ללא שום עיכוב ומשפר את ההצלחה של הטיפול ובכך אנו מקבלים את התוצאה הרצויה – שתל דנטלי העשוי להישמר למשך זמן רב.
אנו מאמינים בשקיפות ובכך שמטופל מעורב הינו שותף מלא להצלחת הטיפול, לכן אנו מסבירים ומראים לפציינטים את כל שלבי ההליך, כולל הצגת התוצאות והתכנון המדויק לטיפול.

הדרך שלך לחיוך בריא מתחילה כאן!

במרכז לרפואת שיניים אובול, אנו שואפים להבטיח ולהעניק עבורך טיפול ותמיכה בכל שלב של התהליך של שחזור החיוך שלך דרך שתלים. החל מהביקור הראשון, בו תפגוש את המנתח המומחה שלנו ותדון עמו בתוכנית הטיפול האישית שלך, ועד הרגע בו תראה את החיוך המחודש שלך במראה – אנו כאן כדי להפוך כל רגע לנעים ושקוף בכל ההיבטים.
טכנולוגיה מתקדמת לשירותך: הטיפולים מתחילים עם דיאגנוסטיקה מדויקת, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של סריקת CT במרפאה שלנו, את התוצאות שלה תקבל ותראה כבר תוך מספר דקות.
טיפול עדין: אנו מעריכים ומכבדים את הדאגות שלך ושואפים להפוך את תהליך ההתקנה של השתלים לנוח ורגוע באופן המרבי ככל האפשר. הטיפול בפיקוח של המומחים שלנו מבטיח כאב ואי נוחות מינימליים.
תמיכה בכל שלב: מהביקור הראשון ועד הרגע בו השן החדשה שלך מתאימה לחלוטין – אנו כאן לענות על כל השאלות שעולות לך ולספק את כל התמיכה הנדרשת.
הביטחון שלך לעתיד: המומחים שלנו מבטיחים שקיפות בכל שלב של הדרך שלך ומתחייבים למסור לך ביטחון ונוחות לעתיד.

בריאותך ושביעות רצונך הם העדיפות שלנו.
אנו מאמינים שכל אדם ראוי לביטחון שמביא חיוך יפה, ואנו כאן כדי לעזור לך בכל הדרך אליו.
יש לך שאלות נוספות? אנו כאן לעזור!
השאירו את פרטיכם מטה ומנהל המרפאה יצור עמכם קשר, בשמחה יענה על כל שאלה ויפיג כל חשש!

יש לכם שאלה אישית?

צרו איתנו קשר

אסתטיקה- שתלים דנטליים נותנים תחושה הדומה לשיניים הטבעיות. השתלים עוברים אינטגרציה לתוך מבנה העצם ועוזרים בשמירה מפני אבדן העצם והחניכיים אשר מתרחשת לרוב לאחר הרכבת גשרים או תותבות.
שימור שיניים "בריאות"- שתל אחד ובניית כתר מעליו מונע את הצורך בהשחזת השיניים הסמוכות הבריאות לצורך הרכבת גשר.
איכות חיים- שתל מונע את הצורך בתותבות נשלפות הנשענות על החניכיים וגורמות לאי נוחות, כאבים, ספיגת עצם ומעניקות רק כ-40% בלבד מיעילות לעיסה רגילה. ביצוע השתלה מאפשר בניית כתר או גשר קבוע וע"י כך ניתן להגיע ליעילות ונוחות לעיסה הדומים להתנהלות עם שן טבעית.
סיכויי הצלחה- שיעור ההצלחה בקליטת שתלים דנטליים הוא גבוה ועומד על כ- 99% הצלחה. הרופאים שלנו עוסקים בתחום השתלים משנת 1997 ובעלי ניסיון רב בתחום עם ניסיון של אלפי שתלים.
לשתלים דנטליים יש יתרון על פני שחזורים על שיניים קיימות היות ושתלים אינם רגישים לעששת דנטלית. דווח בעבר כי עששת משנית הינה הסיבה המרכזית לכשל שחזורים שיניים טבעיות.

השתלים מתאימים כמעט לכל אחד, ללא הגבלת גיל, אלא בהתאם למצב בריאותו של המטופל. אדם שמצב בריאותו יציב, גם אם יש לו מחלה כרונית מטופלת, יכול להנות משתלים.
למעשנים, קיים נוהל הפסקת עישון לתקופה שלפני ואחרי השלב הכירורגי.

כל רופא שיניים מורשה לבצע שתלים דנטליים. יחד עם זאת, מומלץ לבצעם אצל מומחה לכירורגיית פה ולסת. יש לזכור שהשתלים מחוברים באופן הדוק אל החניכיים ולעצם הלסת. כירורג פה ולסת הוא בעל הניסיון המומלץ ביותר לביצוע טיפול זה מאחר והינו מומחה לאזור זה של הפה. מומלץ מאוד לבצע טיפול זה אצל מומחה לכירורגיית פה ולסת בפרט עבור מטופלים בעלי חוסר עצם ובמקרים מורכבים לעומת הנפוצים יותר. יש לזכור שהתחזוקה הקפדנית חיונית גם היא לא פחות לאחר ביצוע הטיפול לצורך שמירת אורך חיי השיקום.

במקרים של חוסר שן בודדת- כאשר הטיפול הינו בשתל אחד ובניית כתר מעליו אין צורך בהשחזה ובטיפול שורש בשיניים הסמוכות. במקרים בהם חסרה שן טוחנת בודדת לעתים ניתן לבצע שתל אחד רחב בקוטר 5 מ"מ במקום שני שתלים בקוטר סטנדרטי. סיכויי ההצלחה בהליך כזה גבוהים מאוד.
חוסר שיניים אחוריות- שתל מונע את הצורך בתותבות נשלפות הנשענות על החניכיים אשר גורמות לאי נוחות, כאבים וספיגת עצם ומעניקות רק כ-40% בלבד מיעילות לעיסה רגילה. ביצוע ההשתלה מאפשר בניית כתר או גשר קבוע וע"י כך ניתן להגיע ליעילות לעיסה בדיוק כמו שיניים טבעיות.
חוסר שיניים כללי- עיגון וייצוב תותבות- תותבות מהוות תחליף ירוד לשיניים טבעיות. ניתן לעגן ולייצב תותבת ע"י 2-4 שתלים באמצעות חיבורים מיוחדים המעניקים נוחות וביטחון בדיבור ובאכילה.
שיקום קבוע ע"י שתלים- מספר רב של שתלים יכולים לשמש בסיס לשיקום קבוע של הלסת ע"י כתרים. זאת בתנאי שקיימת כמות ואיכות עצם מספקת.

הטיפול מתבצע באמצעות הרדמה מקומית. לכל מטופל מוענקות התרופות הנחוצות והמתאימות לו במהלך הטיפול ואחריו. יש אפשרות לבצע השתלת שיניים תחת סדציה , הרדמה חלקית או הרדמה כללית.
כאשר ההרדמה מתחילה לפוג, יכול להופיע כאב. ניתן להתמודד עם הכאב באמצעות התרופות המומלצות.

המצב עשוי להשתנות בהתאם למצבך האישי. יכול להיות שתהיה ללא השיניים לזמן מסוים. אנו נדאג שבתקופה זו תרגיש נעים וטבעי וברוב המקרים נוכל להציע שיניים זמניות.

מטופלי שתלים יכולים להיות בתחילת נעוריהם או אנשים מבוגרים בשנות השבעים והשמונים לחייהם. בריאות טובה וכמות מספקת של עצם הם הפקטורים הקריטיים ביותר כשבודקים מועמדים להשתלות.

לאחר שההתערבות הסתיימה והשחזורים הסופיים הושתלו, הם יעניקו לך תחושה כמעט טבעית ויפעלו באופן דומה לשינייך האמיתיות.

דילוג לתוכן