כתובת שלנו

רחוב שטמפפר 9, נתניה (קומה 8)

שעות פתיחה

א׳-ד׳: 09:00-18:00, ה׳: 08:00-12:00

טלפון

09-8612113

שתלים ביום אחד (בשילת)

כל הטיפולים במקום אחד

השתלת שיניים ביום אחד בשיטת All On 4
השיטה מתאימה למקרים של חוסר שיניים מוחלט.

לשיניים ישרות, שלמות ואסתטיות, ישנה חשיבות רבה בהגדרת האסתטיקה של הפנים בכלל ושל החיוך בפרט. פרט להשפעתו על האסתטיקה הכללית, למראה השיניים השפעה גם על תפיסת ההיגיינה, הטיפוח העצמי וההערכה העצמית של האדם העומד מולנו. בעוד שיניים חסרות בקדמת או באחורי הלסת, עלולות ליצור אצלנו תפיסה שלילית, לא רק על האסתטיקה של האדם, אלא גם על אישיותו, הרי שלסת מלאה בשיניים ישרות ומטופחות, מותירה עלינו רושם רב לגבי אופיו ואפילו מעמדו של האדם.
בהחלטה לבצע השתלת שיניים, מן הסתם חשוב לכם ליהנות מתוצאה כמה שיותר אסתטית, כמה שיותר מהירה, כמה שיותר עמידה ויציבה וכמה שיותר זולה, ואת כל אלה בדיוק, מציעה לכם שיטת All On 4.

מהי שיטת All On 4?

עד לפני שנים לא רבות, תהליך השתלת שיניים דרש סדרה ארוכה של טיפולים על פני טווח זמן ארוך של חודשים ואף שנים. לאורך התהליך סבל המטופל מטראומה מתמשכת לפה והלסת, ומפגיעה באפקט האסתטי והרגשי של השתלת השיניים, לאור היעדר אלמנט המיידיות שנבלע בתוך התהליך הארוך.

שיטת All On 4 היא שיטה המאפשרת השתלת סדרה של שיניים בטיפול אחד בודד ומימוש האפקט האסתטי והפונקציונלי של השיניים החדשות באופן מיידי.
ברמה הטכנית, שיטת All On 4 מבוססת על השתלת 4 שתלים היוצרים בניהם צורת טרפז המהווה בסיס יציב לאחיזת שיניים, עליהם מותקן גשר המחבר את כל הארבעה, ומהווה את הבסיס עליו מותקנת מערכת/ קשת שיניים שלמה של עד 12 שיניים, תוך חלוקת עומס אופטימלית ופגיעה מינימלית בעצמות הלסת והחניכיים – במקום להשתיל שתל נפרד לכל כתר חרסינה, מושתלים 4 שתלים שעל גביהם ניתן להתקין קשת שיניים שלמה.

במקרים מסוימים ועל פי שיקול דעתו המקצועי של הרופא, עשויים להידרש יותר מ-4 שתלים לצורך ביצוע ההשתלה בצורה אפקטיבית. במקרים אלה, נעשה שימוש ב-5, 6, 7 או 8 שתלים, אך הטכניקה היא אותה הטכניקה, וכל המקרים הללו נופלים תחת השם הכללי All On 4.

 

כיצד מבוצע הטיפול?

לאחר סדרת צילומי סי.טי וצילומי רנטגן שייערכו לכם לצורך אבחון, ייעזר הרופא בתוכנת מחשב המתרגמת את נתוני הצילומים ליצירת סד מנחה, הכולל בתוכו ארבעה חורים שינחו אותו במיקום השתלים, הקוטר, הזווית ואפילו עומק ההשתלה. במהלך הטיפול, ימקם הרופא את הסד על גבי הלסת, ובהתאם לחורים בסד יבצע את הקידוחים והחדרת השתלים למיקומם.

בטיפול השתלת שיניים All On 4 מוכנסים שני השתלים הקדמיים/אמצעיים בזווית ישרה של 90 מעלות, בעוד שני השתלים האחוריים/ חיצוניים, בזווית של 45 מעלות פנימה, לצורך עיגון וחיזוק של השתל בעצם, ולצורך אספקת תמיכה ויציבות רבה יותר לקשת השיניים. לאחר ביצוע ההשתלה, מותקנת קשת שיניים זמניות וכבר בתום הטיפול תוכלו להנות משיניים חדשות (וזמניות).

לאחר שהלסת מגיעה לריפוי מלא לאחר מספר חודשים, יסיר הרופא את קשת השיניים הזמניות ובמקומה יתקין את קשת הכתרים הקבועים, שצפויה ללוות אתכם לאורך שנים.
במרפאתנו מבוצעים שיקומי פה מורכבים בשיטת All On 4 ע"י מערכת השתלים של חברת "שטראומן" השוויצרית, אשר נחשבת לאחת מחברות השתלים המובילות בעולם אשר פיתחה את קונספט השיקום Straumann Proarch בשיטת All On 4.

ד"ר לדרמן עבר השתלמות בשיטה זו במרכז הבין לאומי של חברת "שטראומן" בליסבון, פורטוגל ובבאזל,שוויץ.
ד"ר שלומי לדרמן משמש כמרצה בשיטה זו ומסמיך רופאים בישראל מטעם החברה.
מרפאת ד"ר לדרמן משמשת כמרכז להשתלות של חברת "שטראומן" בשיטה זו.

 

מהם היתרונות של שיטת All On 4?

להשתלת השיניים בשיטת All On 4 מספר יתרונות בולטים, אשר מעניקים לה מעמד משמעותי ויוצא דופן לעומת כל הטכניקות האחרות המיושמות בעולם השתלות השיניים:

  1. השתלה ביום אחד – שיטת All On 4 אורכת כמספר שעות, אשר במהלכן מושלם כל שלב ההשתלה והתקנת קשת השיניים, כך שבתום הטיפול תוכלו לצאת עם שיניים חדשות מבלי להגיע לטיפולים חוזרים עבור כל שן באופן נפרד. התקנת קשת הכתרים הקבועים כעבור מספר חודשים, מתבצעת אף היא בטיפול אחד בודד.

  2. מחיר אטרקטיבי – יתרון המחיר בא לידי ביטוי במיוחד בטיפולי שיקום פה, בהם ניתן להחליף קשת שלמה של שיניים באמצעות 4 שתלים בלבד, במקום שתל נפרד לכל שן. החיסכון בעלות נובע הן מצמצום מספר השתלים הנדרש והן מצמצום משמעותי של זמני הטיפול, ויתור על צורך בהשתלות עצם והרמת סינוס – כל זאת מבלי שתצטרכו להתפשר על איכות השתלים או על התוצאה הרצויה.

  3. התאמה רחבה – במידה והינכם סובלים מחוסר עצם בלסת, סוכרת או בעיות רפואיות אחרות אשר יהפכו אתכם למסורבי טיפול השתלת שיניים- שיטת All On 4 יכולה להיות הפתרון המתאים עבורכם, בהיותה שיטה בעלת התאמה רחבה כמעט לכל מטופל.

אחוזי הצלחה גבוהים – שיטת All On 4 בווריאציות שונות, מבוצעת כבר מעל עשור ברחבי העולם וכיום כבר ידוע כי שיעור ההצלחה של הטיפול עומד על 97% – גבוה יותר מאלו של טיפולי ההשתלה הסטנדרטיים.

דילוג לתוכן