כתובת שלנו

רחוב שטמפפר 9, נתניה (קומה 8)

שעות פתיחה

א׳-ד׳: 09:00-18:00, ה׳: 08:00-12:00

טלפון

09-8612113

מגשימים לכם חלום חיוך מושלם
עם ציפוי EMAX לשיניים

בעזרת טכנולוגיית EMAX החדשנית, אנו מציעים לך את היכולת לשקם ולשדרג את השיניים שלך כדי לקבל מראה של חיוך הוליוודי. ציפוי EMAX מיוצר מחומר קרמי חזק ועמיד המעניק לשיניים מראה טבעי ומבריק. הציפוי מתאים לכל סוגי השיניים, יחזיק לאורך זמן ויעניק לך את הביטחון המלא כדי לא להוריד את החיוך מהפנים.

מהו ציפוי שיניים EMAX?

כל הטיפולים במקום אחד

ציפוי שיני החרסינה, הידוע גם כציפוי EMAX, הליך דנטלי הכולל מריחת שכבות חרסינה דקות בהתאמה אישית על המשטח הקדמי של השיניים.
פתרון קוסמטי זה נועד לתת מענה לליקויים דנטליים רבים, כולל שיניים סדוקות, דהויות, לא ישרות או בעלות צורה לא אחידה.
ציפויי חרסינה מיוצרים בהתאמה אישית כדי להשתלב באופן הטוב ביותר עם השיניים הטבעיות להענקת מראה טבעי ואסתטי.

התרשמו מהעבודות שלנו

איכות לפני הכל

ציפוי EMAX או ציפוי קומפוזיט, מה עדיף?

החומר מיוצר בגרמניה

כשמדובר בשיפור המראה האסתטי של השיניים טיפול באמצעות ציפוי שיניים הינו אחת מהאפשרויות הטובות ביותר שכדאי לשקול. צפויי השיניים נועדו לכסות את המשטח הקדמי של השיניים, תוך התייחסות ושיפור פגמים דנטליים שונים. בעוד שקיימים סוגים שונים של ציפויים זמינים, שתי אפשרויות פופולריות הן ציפויי EMAXוציפויי קומפוזיט.
מניסיוננו, פציינטים רבים מעוניינים לדעת אודות ההבדלים ביניהם, לכן ריכזנו עבורכם מידע זה:

חומר

ציפויי חרסינה: ציפויי חרסינה עשויים מקרמיקה דנטלית איכותית, מה שהופך אותם לבעלי עמידות גבוהה בפני כתמים. הטבע השקוף של החרסינה מחקה באופן הדוק את מראה השיניים הטבעיות, ומספק חיוך טבעי ומציאותי.

קומפוזיט: ציפויי קומפוזיט, עשויים מחומר שרף בצבע שן. למרות שניתן להתאים אותם בגוון לשיניים הטבעיות שלך, ייתכן שהם לא ישיגו את אותה רמת שקיפות ומראה טבעי כמו ציפויי חרסינה.

תוצאה אסתטית

ציפויי חרסינה: ציפויי חרסינה מציעים תוצאה אסתטית מעולה בשל יכולתם לחקות את התכונות מחזירות האור של שיניים טבעיות. הם מספקים שילוב חלק עם השיניים שמסביב, ויוצרים חיוך יפה והרמוני.

קומפוזיט: ציפוי קומפוזיט יכול גם לשפר את החיוך שלך, אך הוא עשוי שלא להשיג את אותה רמה של תוצאות במראה טבעי כמו ציפויי חרסינה. ייתכן שלחומר המשמש בציפוי זה אין את אותה רמת שקיפות או יכולת לשכפל את הניואנסים של השיניים הטבעיות.

עמידות

ציפויי חרסינה: פורצלן הוא חומר עמיד ביותר שיכול לעמוד בכוחות נשיכה ולעיסה רגילים. עם טיפול ותחזוקה נאותים, ציפויי חרסינה יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, ולספק מענה לאורך זמן.

קומפוזיט: ציפויי קומפוזיט פחות עמידים בהשוואה לציפויי חרסינה. למרות שהם יכולים לעמוד ברוב הפעולות הסטנדרטיות הנעשות בחלל הפה, הם עלולים להיות שבירים יותר, להכתים או להתבלות לאורך זמן. יתכן ויהיה צורך בטיפולים רגילים או החלפות כדי לשמור על המראה והפונקציונליות שלהם.

התנגדות לכתמים

ציפויי חרסינה: ציפויי חרסינה עמידים מאוד בפני כתמים הנגרמים על ידי קפה, תה, טבק וחומרי מכתימים נפוצים אחרים. המשטח החלק, ה"לא נקבובי" של החומר, מקל על שמירה על חיוך בהיר, אחיד ונטול כתמים.

קומפוזיט: ציפויי קומפוזיט רגישים יותר להכתמה בהשוואה לציפויי חרסינה. למרות שהם יכולים בהתחלה להתנגד לכתמים, עם הזמן והשנים הם עלולים לספוג כתמים או להצהיב ולדרוש טיפולי תחזוקה וטיפול נוספים.

תהליך טיפול

ציפויי חרסינה: תהליך ציפויי חרסינה כרוך בדרך כלל בביקורי שיניים מרובים. זה כולל הכנת שיניים, טביעות והצבת ציפויים זמניים. לאחר שהציפויים המותאמים מוכנים, הם מודבקים לשיניים באמצעות דבק שיניים חזק.

קומפוזיט: ניתן ליישם ציפוי זה לעתים קרובות בביקור שיניים בודד. חומר השרף מיושם ומעוצב ישירות על השיניים, ומפסל אותן לצורה ולגודל הרצויים. לאחר מכן רופא השיניים משתמש באור ריפוי מיוחד כדי להקשיח את החומר, וכתוצאה מכך ישנה טרנספורמציה מיידית.

מה לקוחות שואלים אותנו?​​

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים​

יש לכם שאלה אישית?

צרו איתנו קשר

היתרון המשמעותי ביותר הינו שאין פגיעה בשן באופן ניכר, אלא שבתהליך ציפוי זה מסירים חלק מפני שטח השן, שכבה של עד כ-0.4 מ"מ בלבד.

ציפויי חרסינה מציעים שיפורים אסתטיים יוצאי דופן, ומשנים באופן מיידי את מראה החיוך שלך. הטבע השקוף שלהם מחקה את המאפיינים של שיניים טבעיות באופן המקסימלי ביותר.

התהליך אורך מספר ימים בודדים, בניגוד לתהליכים אחרים שיכולים לקחת זמן רב.

פורצלן הוא חומר עמיד ביותר שיכול לעמוד בכוחות נשיכה ולעיסה רגילים. עם טיפול נאות, ציפויי חרסינה יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, מה שהופך אותם להשקעה לאורך זמן.

בטח תשמחו לדעת ששיטת הציפוי מסוג EMAX אינה מלווה בכאבים חזקים

בניגוד לשיניים טבעיות, ציפויי חרסינה עמידים מאוד בפני כתמים הנגרמים מקפה, תה, טבק וחומרים מכתימים נפוצים אחרים. תכונה זו מבטיחה שהחיוך שלך יישאר עם מראה "חי", בריא, אסתטי ונטול כתמים לתקופה ארוכה משמעותית.

ציפוי שיני חרסינה דורש שינוי מינימלי של מבנה השן הטבעי. הקליפות הדקות מחוברות למשטח הקדמי של השיניים, ומשמרות את רוב המבנה המקורי של השן. גישה שמרנית זו מסייעת לשמור על בריאות השיניים הכללית, מראה אחיד וטבעי ועל שלמות השיניים הטבעיות.

דילוג לתוכן