כתובת שלנו

רחוב שטמפפר 9, נתניה (קומה 8)

שעות פתיחה

א׳-ד׳: 09:00-18:00, ה׳: 08:00-12:00

טלפון

09-8612113

טיפולי שיננית

במרפאתנו אנו תמיד ממליצים על טיפול שיננית (במידת הצורך).
הטיפולים שמבצעת השיננית קריטיים לבריאותו של חלל הפה וראוי שנקדיש להם תשומת לב באופן אישי. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לוודא שאנו עושים כל מה שניתן על מנת לשמור על בריאות הפה.

בתהליך הטיפול אצל השיננית, השיניים עוברות ניקוי עמוק ויסודי אשר נועד להסיר את החיידקים שהצטברו על פני שטח השן. גם אם אתם מקפידים על צחצוח יסודי מידי יום, עדיין יתכן שישנה הצטברות של רובד חיידקים. לשיננית שלנו יש את הציוד והכלים החדשניים אשר בעזרתם היא יכולה להסיר את כל המשקעים הנמצאים על פני שטח השן.

תהליך הניקוי המקצועי של השיניים במרכז לרפואת שיניים אובול

כל הטיפולים במקום אחד

הניקוי המקצועי של השיניים במרפאת ההיגיינה הינו תהליך יסודי ועדין שמטרתו לשמר את בריאות הפה והחיוך שלכם. בביקור הראשון, תבוצע בדיקה ראשונית כדי לאבחן את מצב השיניים, החניכיים וחלל הפה, תוך דגש על זיהוי אזורים בעייתיים אשר דורשים טיפול מיוחד ותשומת לב.

לאחר מכן, יתבצע ניקוי עמוק של אבנית ופלאק באמצעות מכשירים ייעודיים כמו דיטרטורים וכלי יד חדים, תוך שמירה על הרגשת נוחות מקסימלית למטופל. הניקוי מסייע למנוע מחלות חניכיים ודלקת שעלולה לגרום לנזקים רבים ועד לאובדן שיניים.

במהלך הביקור, אנו גם נספק הדרכה מקצועית על שיטות צחצוח נכונות, שימוש בחוט דנטלי וטיפים לשמירה על שגרת היגיינה נכונה בבית. מומלץ לבצע את הניקוי המקצועי פעמיים בשנה לשמירה על בריאות הפה בצורה הטובה ביותר.

לפני ואחרי

איכות לפני הכל

תהליכים והמכשיארים שאנחנו משתמשים

לא מתפשרים על איכות

ניקוי באמצעות אולטרסוניק וכלים מיוחדים:

ניקוי זה הוא תהליך חדשני שנעשה במרפאת השיניים, שבו ראש המכשיר מפרק את האבנית (רובד חיידקים) באופן יעיל מאוד ומפחית את סיכון של דלקות חניכיים. שימוש בכלים ידניים מיוחדים מאפשרים לרופא השיניים לעבוד באופן מדויק ובעדינות, כאשר הוא מתמקד באזורים בעייתיים ומפחית את הסיכון לפגיעה בשיניים או בחניכיים.

ניקוי באמצעות מכשיר AirFlow:

שיטת AirFlow פועלת על עקרון של זרימת מים ואבקה שנפלטות תחת לחץ גבוה ובמהירות גבוהה על פני השיניים. זהו שיטה פחות פולשנית, המאפשרת להסיר כתמים קשים כמו כתמי קפה, תה, טבק ועוד. שיטה יעילה ומהירה זו אינה פוגעת בשכבת האמייל. בעזרת מכשיר Air Flow ניתן באופן יעיל יותר להסיר את הפלאק והאבנית ממקומות שקשה להגיע אליהם (כמו אזורים שבין השיניים ומתחת לקו החניכיים).

שלב הפוליש והפלורידציה:

לאחר הניקוי, עוברים לשלב הפוליש, אשר בו משתמשים במשחת פוליש מיוחדת המכילה חלקיקים קטנים המסייעים בחיכוך והברקת פני השן. שימוש במשחה זו לא רק משפר את מראה השיניים, אלא גם מקשה על חיידקים להיצמד אליהם בעתיד הקרוב. לאחר הפוליש, מבצעים פלורידציה – תהליך שבו מכניסים פלוריד בריכוז גבוה לתוך קאפה מאוחדת ומניחים על גבי השיניים.

דילוג לתוכן